Stoltronic

http://www.stoltronic.pl/

  Stoltronic Polska

  Stoltronic jest firmą inżyniersko-handlową, założoną w 1998 roku. Współpraca z wiodącymi na rynku firmami z branży automatyki przemysłowej, szeroki asortyment oraz coraz większe grono kontrahentów przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy.

  Naszymi partnerami są producenci komponentów automatyki: TR-Electronic/TR-systems/Unidor oraz di-soric i ELMEKO.

  Dzięki dużej ilości rozwiązań możemy być obecni w takich gałęziach przemysłu spożywczego jak rozlewnictwo, przetwórstwo warzyw i owoców, pakowanie, produkcja cukru, mąki. Dostarczmy rozwiązania odporne na wszystkie warunki występujące w złożonych procesach produkcyjnych. Zapewniamy inspekcję wizyjną dla sprawdzenia poprawności produkcji, systemy ID dla aplikacji track&trace, oraz senorykę do detekcji obecności, odporną na chemię, procesy termiczne i ciśnieniowe.

  Od strony pozycjonowania dobieramy również rozwiązania odporne na mycie pod ciśnieniem (IP69K), odporne na agresywne środowisko (INOX) czy wymagające ATEX. Oferujemy, enkodery spełniające normy bezpieczeństwa na poziomie SIL3 / PL e, które również są przeznaczone dla szeroko pojętego przemysły spożywczego.

  W naszej ofercie będą mogli Państwo znaleźć również akcesoria do szaf sterowniczych oraz rozwiązania do ich chłodzenia czy grzania, tak aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość na otoczenie a jednocześnie zabezpieczyć wnętrze szafy.

  Naszą dewizą jest zapewnienie optymalnych rozwiązań technicznych dostosowanych do potrzeb klientów. Zapewniamy doradztwo techniczne przy wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych jak również stały kontakt w późniejszym okresie eksploatacji.

  Stoltronic Polska Sp. z o. o.
  Adres Dąbrowskiego 238

  tel: 42 649 12 15

  e- mail: stoltronic@stoltronic.pl